Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stay with me - díl 9. Zašeptej sbohem

27. 3. 2009

Stay with me

 

Zašeptej Sbohem

 

 

  Sesshoumaru stojí u západní zdi zahrad svého paláce a dívá se jak démon, který ho chtěl otrávit zrovna zabodne wakizashi do svého břicha. On sám mu sekunduje a teď se napřáhne a jediným sekem oddělí hlavu od trupu. Lehce se nepříteli pokloní a pak nechá již svou gardu, aby se o něj postarala. On jen švihne katanou, setře zbytky krve a zastrčí ji zpět do pochvy.

  Pak se vydá zpět ke svému sídlu. Teď se mu bude zas o něco lépe spát. O jednoho zrádce míň.

  Tiše vklouzne do bratrova pokoje a když vidí že ještě spí, neodolá a na chvilku si k němu lehne. Alespoň chvilku, než bude čas na snídani.

  „Sess... kde jsi byl?“ řekne rozespale Inuyasha a trochu se odtáhne, když ucítí čerstvou krev. Otevře oči a zahledí se na svého bratra jak vedle něho leží. Neměli by tady tak spolu být, ale no.. smutně se uměje nemůže odolat něčemu co mu koluje v krvi. Obejme ho a přitáhne blíž.

  Sesshoumaru skloní hlavu a spokojeně vydechne. Je tady. Teď je tady a on jim prozatím zajistil další bezpečí. Ví, že i když ta smrt nebyla veřejná, brzy se to roznese a ostatní pochopí, že on si své postavení dokáže udržet ať to stojí co chce.

  Držím tě a přesto jsi tak mi vzdálený Sessi. Čí to byla krev? Démoní určitě. Co se stalo? Ne,  nechce žít v takovém prostředí, kde nemůže si ničím být jistý a přesto slibil Sesshoumaru, že mu pomůže. Ano pomůže mu ať to stojí co chce. Zastřihá ušima a pozorně poslouchá co se děje v paláci. Ještě je ticho, ale služebnictvo už je vzhůru. Je mocný jeho bratříček a on si povzdechne a schová se v jeho objetí. Teď tady jsou si nejblíž a zítra v noci bude úplněk.

  „Inu,“ Sesshoumaru šeptá, když na něj promluví a jemně mu přitom foukne do ucha. Nepřiznal by to ani pod nátlakem, ale ty štěněčí uši ho prostě fascinují. Lehce zvedne ruku a jemně se levého dotkne. Opatrně pohladí a přejede přes něj špičkou prstu.

  „Nech toho nebo si za následky budeš ručit sám!“ zavrčí Inuyasha. Celou dobu si je chránil a teď zjistil Sesshoumaru jak je zrovna ně citlivý a když je to ještě on a dotýká se jich tak něžně, tak...

  „Následky…myslím, že miluji následky,“ zapřede tiše psí lord. Potom se lehce nakloní a políbí ho na citlivé ucho. Když uvidí jak sebou cukne, usměje se a zopakuje to. Líbí se mu bratra provokovat.

  „Někdo přijde.. Kagome. Miroku...,“ zamumlá Inuyasha a zachvěje se pod jeho rty. Zbožňuje jak ho lehce dráždí, ale nikdy to nedá najevo. Natáhne ruku a zajede mu pod vlasy. Naučil se být odvážný a zjistil, že rád vychutnává jejich spojení. Sess by možná řekl, že je smyslný. Trochu zavrčí. Ne k němu se to nehodí. Sess je smyslný ne on. Polaská mu citlivé místo na krku a usměje se.

  „Chybí mi polibek na dobré ráno,“ zašeptá a dívá se do stejných očí jako má on sám.

 „Tak nějak. A navíc, ..budeš mi chybět ty ototo a tak i kdybych měl zatarasit dveře, dnes tě z tanami nepustím...“ Lord Sesshoumaru jemně zasténá, když ho Inuyasha polaská na krku a pak si znova začne hrát s jeho ušima. Líbá je, jemně kouše, hladí prsty.

  „Pprosím nepřestávej!“ neovládne se Inuyasha a vypne se proti jeho ruce. Chce víc. Stáhne mu kimono a prsty jak slepec přejíždí jeho tělo. Chvěje se a nikdy by neřekl, že může tak rychle se vzrušit a to jen... „Prosím Sessi.“ zašeptá a zatne mu drápy do ramene.

  „Co chce můj malý, ototo?“ zasměje se Sesshoumaru hrdelním smíchem a pak mu rukou vklouzne pod kimono. Polaská bradavky, pohladí po břiše a sjede rukou k podbřišku. Na to vklouzne do kalhot a přitom všem mu nezapomene jazykem přejet po okraji ucha. Zadívá se mu do zlatavých očí. „Co chceš?“ naznačí jeho rty.

  „Co chci? Tebe. Uspokojit se mít tě, nebo naopak je to mi jedno. Jen uhasit žízeň svého těla po tobě. Prosím.“ Stáhne mu kimono k pasu a hladí až zanechává šrámy. „A polibek chci. Ano to chci!“ Přitáhne si jeho ústa ke svým a donutí je otevřít. Ponoří se do nich a zasténá pod jeho sladkosti.

  Sesshoumaru ho žádostivě políbí a pak mu stáhne kimono a povolí pásek. Pohladí ho a  jemně sevře. V očích mu tančí žlutí démoni, když začne Inuyashu líbat na krk, hruď a stále mučivě pomalu postupuje níž a přitom ho nepřestává dráždit.  Na chvilku přestane, jediným pohybem mu stáhne kalhoty až ke kolenům a vezme ho do úst.

  Inuyasha pohne svými bedry proti jeho ruce a pak rtům. Podléhá mu tak, že nic nedělá a neuvědomuje si jak zatíná drápy do tanami. Je to nádherné a zasténá rozkoši. Ty jeho ruce, jazyk... všechny rozkoše a slasti se v tom spojují a on nezvládne nic jen ležet a nechat ať si Sesshoumaru dělá co chce.

  Sesshoumaru si s ním hraje a protahuje to až na hranice únosnosti. Ví, kdy lehce polevit a zvolnit trochu uklidňující tempo a potom zase zrychlí a drápy ho lehce hladí po tříslech. Poslouchá jeho sténání a je mu z toho dobře. Znova poleví a pak znova zrychlí. Hraje si a Inuyashu dohání až na hranice příčetnosti. Nakonec se přece jen slituje a místo jemného olizování trochu přitvrdí a dovede ho k vrcholu. Poprvé za dobu co spolu experimentují instinktivně neucukne, ale snaží se všechno spolykat. Pak si jen položí hlavu na jeho bedra a jemně ho hladí po noze.

  Leží a v první chvílí jen si uvědomuje dozvuky vyvrcholení. Zvedne se a stáhne si ze sebe kimono. Skloní se nad Sesshoumarem a drobnými polibky mu začne pokrývat hruď.

  „Teď je na mně řada, protože...“ jemně ho dole pohladí a začne ho přes kimono mnout. Sevře mezi prsty bradavku a vzhlédne jak se Sesshoumaru tváří.

  „Protože?“ Sesshoumarovi trochu přeskočí hlas. Vzrušuje ho to. Líbí se mu vždy, když si s ním začne takhle hrát. Sevře čelisti a přece mu přes ně přejde zasténámí. Natáhne ruku a skoro hrubě si Inuyashu přitáhne blíž. Políbí ho a vnikne jazykem do jeho úst. Pustí ho až když už skoro lapá po dechu a přitom ho nezapomene lehce kousnout do spodního rtu. Nakonec znovu zvedne ruku a pohladí ho po uších.

  Inuyasha zasténá jak ho to opět vzruší. Zavrtí hlavou jak se snaží posbírat co má udělat. Aha má... bude to bolet, ale čert to vem. Jednou rukou serve kimono Sesshoumaru  a dosedne na jeho bedra. Nakloní se k jeho uchu a jemně kousne do jeho lalůčku a jazykem olízne podél jeho fialových pruhů. S potěšením se dívá jak mu ztmavnou oči skoro až do jantarové. Zavrtí se a usměje.

  „Chceš mně?“ zašeptá, leží na něm a celým tělem se o něho otírá.

   „Chci!“ Je to spíš hrdelní zavrčení, než cokoliv jiného. Ale on ho chce. Touží po tom. Aby ho tentokrát cítil kolem sebe i když pozice, kterou Inuyasha zvolil dává vědět, že si taky chce určovat tempo. Pohladí ho a zaloví rukou v rukávu svého kimona. „Tady,“ podá mu po chvilce malou dózičku.

  Inuyasha ji vezme a otevře. Tentokrát to bude jiné a přece jak na něm sedí má moc dělat si co chce. „Budu tvůj,“ zašeptá a vezme trochu masti. Zaváhá a vezme ji víc a sevře rukou jeho úd. Začne ho hladit po celé délce a dózičku odsune. „Líbí se ti to?“ optá se, ale jen aby něco řekl. Poslouchá tělo pod svýma rukama a pak se nadzvedne a začne si ho zasouvat do sebe. Trochu to bolí a nakonec dosedne prudce. Vykřikne jak ho to zabolí a jak je spojený skloní se nad Sesshoumarem a začne ho líbat. „Je to nádherné,“ šeptá mu do rtů.

  Sesshoumaru ho začně jemně a konejšivě hladit. Po zádech. Pak ramena. Jemně vjede rukou do vlasů a odpoví mu na polibky. Pak ho zavu začne hladit po okrajích tak citlivých uši a přitom ho jemně líbá. Nechává ho, aby si určoval tempo a hlavně, aby ho to nebolelo.

   „V pořádku?“ zeptá se tiše po chvíli

  „Hmm je to příjemné... moc příjemné.“ Začne se pohybovat nahoru a dolu a přivře oči. Vychutnává si jak se na něm pohybuje. Pomalu a hladce dosedá a rukama se opírá o jeho hrudník, občas se skloní a políbí ho. Dívá se na něho a vnímá jen svůj pohyb.

  Sesshoumaru přivírá oči a tiše sténá. Rukou hladí Inuyashu po těle a pak se drápy jemně dotkne jeho penisu. Začne ho hladit a laskat. A pak, když Inuyasha trochu zrychlí, skoro se ztratí. Poslední souvislá myšlenka, která ho napadne, je, že teď se tu snad neobjeví jeho dcera, nebo Kagome.

  Inuyasha zrychlí tempo a uvědomí si kde jsou a jak je to nebezpečné. Může kdokoliv vejít, ale teď i kdyby se tu objevil Naraku vykašlal by se na něho. Zrychlí pohyby a když ucítí Sesshoumarovu ruku na svm údu zasténá chtíčem a ještě víc zrychlí. Dívá se do jeho oči a nalézá jen to stejné co cítí on. Uvolnit se. Poslední příraz a cítí jak Sesshoumaru vyvrcholí a v tu chvílí i on. Vykřikne a světlo se ztratí. Je tu jen on a jeho milenec. Nic víc. Zhroutí se na Sesshoumaru a obejme ho. To co prožil bylo jak vzlétnutí k obloze a bylo to nádherné. Políbí Sesshoumaru na jeho nateklé rty spokojený jak už dlouho ne. Chce aby v něm zůstal navždy a on aby ho držel navěky.

  „Inuyasho,“ vydechne po chvíli lord a je mu tak dobře. Nechce se ani hnout. Chce tak být napořád. Je mu dobře a už ani necítí nenávist k muži, kterého ráno zabil. Je mu jen dobře. A to jemné teplo zahřívá jeho duši, stejně jako rozehřáté bratrovo tělo to jeho. Má hlavu zabořenou v jeho vlasech a odmítá se hnout i když má pocit, že v dálce zaslechl Jakenovy kroky.

  „Hmm.. řekl bych, že je to čím dál lepší,“ řekne Inuyasha a pohladí ho po tváři. Rád se dívá do jeho oči po milování. Jsou tak spokojené a nasycené jako, asi brr kočka. Miluje jeho oddechování a pohyb na svém těle. Má rád vůní jejich milování. Zastřihá ušima, zpozorní a zesmutní.

  „Jaken jde k tobě. Co bude můj lord dělat?“ řekne trochu rozverně, ale je mu líto, že to skončilo. Když byli u čarodějky Amayi leželi takhle hodiny a poslouchali tep svých srdcí. Hladil ho a jen tiše poslouchal jeho dech.

  „Pošlu ho ke všem čertům. Tohle byly komnaty tvé matky, když byla zde Inu, všichni mají zakázáno ještě od otce sem vkročit, pokud zjistí, že pán sídla je zde. A tím pravidlem se řídí i Jaken.“ Tiše se zasměje. A pak zvážní. „Ještě chci být tady chvilku s tebou. V klidu…tak jako tam…u nás.“ Políbí ho jemně na nos a pak ho pohladí po tváři. „Ještě chvilku můj milovaný, ototo.“

  „Ano ještě chvilku.“ Inuysaha si lehne na jeho hruď a poslouchá jeho tep srdce. Tak ho to uklidňuje a pak si vzpomene a zvedne se. „Začínalo to být nepohodlné,“ řekne rozpačitě, vezme kus plátna a otře sebe i Sesshoumaru. Pak se k němu přitiskne a položí si jeho hlavu na hruď.

  Jaken, který zrovna dojde do Sesshoumarova pokoje se zarazí. Jeho uši zachytí tichý šepot z druhého pokoje, ale tam přeci…tam přeci bydlí pánův bratr. Jenže kde je Lord Sesshoumaru? Opustí pokoj a nesměle zaklepe na Inuyashovy pokoje, snad…snad bude vědět

  „Sesshoumaru  hádám, že Jaken...“ nedořekne a zvedne hlavu, když uslyší otevírané dveře.

  „Hm,“ zamumlá Sesshoumaru, líně přes ně přetáhne pokrývku, trochu se zavrtí a pak se víc přitiskne k Inuyashovi. Hlavu na jeho hrudi.

  „Jestli zkusí něco namítat, prohodím ho stěnou,“ zamručí tiše.

  Inuyasha pokrčí rameny. Když si to myslí a jen fascinovaně zírá na dveře, které se mučivě pomalu otevírají. Rozhlédne se po nepořádku a i naprosoto tupý démon musí přijít na to co se tady dělo. Má zachránit Jakena nebo ne?
  Nakonec si povzdechne a s lítosti se nakloní k Sesshoumaru.

  „Sessi, můžeš Jakena prohodit stěnou. Právě otevírá dveře." Políbí ho na vlasy a je podivně spokojený, když se k němu vine

  "Jakene!“ ozve se démoní lord. „Zůstaň kde jsi!“

  „Sesshoumaru - sama? Já hledal jsem vás,…“ démon opatrně udělá několik kroků dovnitř.

  „Jakene,“ pronese téměř mazlivě Sesshoumaru, až Jakenovi vstanou zbylé vlasy na hlavě. „Ještě krok a můžeš si zažádat o nové pozadí, protože tě odsud vykopu.“

  „Sesshoumaru - sama!“

  „Dones snídani pro mne a bratra, to co mám rád a pro bratra chci nejlepší yushi. A čaj. A malé knedlíčky. A nezírej a zmiz!“

  „Hai, Sesshoumaru - sama,“ Jaken, který zahlédl kousek Sesshoumarova oděvu na zemi vycouval z místnosti s pohledem upřeným k zemi. Pak jen bylo slyšet pleskání jeho nohou jak utíkal do kuchyně.

  „Tedy...“ pronese obdivně Inuyasha. „Jaken tě opravdu poslouchá. A mám hlad.“ Ušklíbne se. „Už se těším na jídlo a zatím.“ Přitiskne se k němu blíž a obejme. Má rád, když takto spolu leží. „Jsem rád, že nás neviděl,“ řekne zamyšleně. „Myslíš, že by mlčel, kdyby to zjistil? Pořád nevím jak by reagovali ostatní. To, že jsi ... necháme toho.“ Proč to nemůže být jinak? I ve chvilce štěstí je mu smutno a pak zastříhá ušima. Přece nebude tady se ploužit jak stará bába. Dokud to jde je jeho a on taky. Dotkne se Sesshoumarovy tváře.

  „O čem přemýšlíš Sesshoumaru?“ optá se zvědavě. Nikdy mu nezáleželo co kdo si myslí, ale najednou zjišťuje, že chce vědět na co myslí, co plánuje.

   „O tom, že mám taky hlad, bratříčku, jenže poněkud jiné povahy.“ Sesshoumaru se na něj usměje a pohladí ho po tváři. „Dnes chci být jen s tebou. I když bych měl přijmout nevím kolik vyslanců, chci zůstat tady s tebou.“

  Inuyasha se začervená a odvrátí hlavu. Neví jak reagovat na tak samozřejmou touhu a pohled Sesshoumaru.

  „Pak můj lorde budu se musete podrobit vašemu přání.“ Nakonec řekne a všechno pustí z hlavy. Když se to vezme, tak zas nemusí to být tak špatné a když si to probere, že dnešní noc je poslední a zítra ráno... nechce o tom přemýšlet.

   Sesshoumaru se zvlní rty do mírného úsměvu a pak ho jemně políbí na rty.  „Řekni Inu, co máš rád? Řekni si o cokoliv, dnes ti patří celý palác i jeho vládce,“ zašeptá a pak ho znovu políbí.

  „Co bych chtěl?“ Inuyasha se dívá do jeho oči a váhá. Neví co si přát. Vždyť všechno má po čem touží a pro tuhle chvílí  je nejšťastnějším démonem pod sluncem.

  „Vím to!“ skoro vykřikne. „Zůstaneme tady dnes až do zítřka ano a budeš jenom se mnou. Jen se bojím, abychom se tady nenudili a mám,“ začervená „opravdu hlad.“ Zrudne a zavrtí se pod dekou. Obejme ho a přitiskne se. „Víš to co bych chtěl doopravdy se nesplní, ale snad tohle malé přání ano...“ Zvedne k němu oči a smutně se usmívá. „Polibíš mne?“

  „Nic neudělám radši,“ zašeptá chraplavě Sesshoumaru a políbí ho. „ A s tebou ototo, s tebou jsem se nikdy nenudil a nudit nebudu.“ Pohladí ho po vlasech, dotkne se jemně uší a pak i rtů. Pak ho do spodního rtu trochu kousne, ale jen jemně, aby to trochu štíplo a pak to místo přejede jazykem a znova políbí.

   „Budu jen s tebou, slibuji...a myslím, že tví přátelé se sami zabaví, Miroku určitě, mám tu několik pěkných služebných…Sango, může vyhánět démony...no a Shippo si bude hrát s Kagome a Rin, ano, dokonale se zabaví.“

  „Hhmm.. určitě,“ zamumlá Inuyasha a věnuje se cele Sesshoumaru. Naprosto ho teď nezajímají jeho přátele a co s nima je. Přivře oči jak se mu líbí ten polibek. Skloní hlavu a přitiskne rty k jehu krku. Pomalu stahuje pokrývku dolu a rukou přitom hladí jeho tělo. Lačně se podívá na poodhalené sesshoumarovo tělo. Dnes chce být jen s ním. Přitiskne se k němu skoro zoufale. Chce tak zůstat věčně.

  „Lorde Sesshoumaru?“ Jaken stojí za dveřmi a balancuje s dvěma tácy. Když mu nikdo neodpovídá, dovolí si vejít dovnitř se sklopenou hlavou.

  „Sesshoumaru - sama?“ zeptá se pak, stojíc s hlavou skloněnou a pohledem upřeným do země.

  „Ano, Jakene?“ Jaken si všimne, že lordův hlas je mírně pobavený.

  „Přinesl jsem vám a vašemu bratru snídani, můj lorde. První chod, pro ten druhý musím ještě zajít. A bude si lord přát i pečené úhoře v bílé omáčce?“

  „Hm, ano, Jakene, výborný nápad. Dones je  a pro dnešek zabavíš hosty, já musím něco důležitého probrat se svým bratrem. A nechci, aby mě kdokoliv rušil.“

  „Hai, Sesshoumaru - sama.“

  Inuyasha je pod dekou ani nedutá a nechápe proč se vlastně schovává. I pitomému démonu už to muselo dojít a podle toho jak Jaken klopí hlavu je mu to jasné.

  Vystrčí hlavu zpod pokrývky a zeptá se. „Už je pryč?“

Sesshoumaru se neudrží a vyprskne smíchy. Malý démon sebou trhne a málem všechno pustí na zem. Jeho pán se směje!

„Ne ototo, není. Jakene, prosím polož to jídlo až sem a netvař se jako kdyby ti na hlavu spadla obloha.“

Jaken váhavě přistoupí k tanami a s očima upřenýma jinam, jen ne na svého pána, kterého objímá jeho bratr, položí oba tácy na zem.

„A Jakene, o tom co jsi tu viděl budeš držet jazyk za zuby jinak ti ho osobně vyříznu, jasné.“

„Hai, Sesshoumaru - sama.“

„Dobře a teď jdi a dones další chod.“ Sesshoumaru ho odežene mávnutím paže a pak políbí trochu vyjeveného Inuyashu na rty. „Je tu snídaně, oto.“

  „Taky jsi mohl to říct,“ řekne trochu naštvaně Inuyasha, ale pokukuje po taliřích. „Už to vidím jak to letí někomu říct a měl z toho šok. No i pro mně to byl šok než jsem si zvykl,“ promluví s očima upřenými do Sesshoumarovy tváře. Baví se je to vidět v jeho očích s jiskřičkami a v celé postavě. Pak se podívá na talíře. Vezme kousek koláče a sní ho.

  „Moc dobré. Moc...“ vezme druhý a sní ho.

   „Promiň Inu, ale tohle by došlo i Jakenovi, a tak bylo lepší mu to říct a on bude mlčet.“ Sesshoumaru se přes něj nakloní a vezme si jednu malou ruličku masa, namočí ji v jakési omáčce a sní. Spokojeně zamručí jak mu chutná a natáhne se pro další delikatesu. Pak vezme kuřecí stehýnko a nabídne Inuyashovi.

  Inuyasha s rolkou v ruce se podívá na ni a pak na nabízené stehno. Zajiskří mu v očích a kousne. „Tak přemýšlím co je tady na tom všem nejlepší a myslím, že ...“ váhá „ jsi to ty.“ Políbí ho na rty. „Jako vždy máš pravdu,“ a nabídne mu rolku. „Jsou vynikající ochutnej je, vznešený lorde.“

  Sesshoumaru si ji vezme a ještě mu přitom olízne prsty. „Hm, myslím, že výborná. Ale ty jsi lepší,“ zašeptá pak a políbí ho na rty, podle něj trochu drzé, rty. Pak položí stehýnko a zaposlouchá se.

  „Jaken nese druhý chod. Doufá, že máš rád pečené úhoře, Inu.“

  „Kromě pečených žab mám rád všechno. Těším se a jistě kromě pár dobrých věcí jsi nejlepší ty.“ Namočí rolku do omáčky a nanese omáčku na Sesshoumarovu hruď. Vzápětí ji slíže. „Nevím jak jsi lepší. S ní nebo bez ní?“ zauvažuje vážně.

  Sesshoumaru se začne lehce pochechtávat. „Tak myslím, že věrného Jakena asi klepne.“
Pak se ale uculí a pohladí Inuyashovi uši.

  „I když..musím vyzkoušet kolik toho oddaný společník vydrží, ne?“ Laškovně na Inuyashu zamrká. Jaken, zrovna vejdel do dveří, když si démoní lord namotává na prst dlouhý pramen bratrových vlasů a tiše se směje.

  „Polož to zase sem Jakene.“

  „Donesl jsem i ovoce pane.“

  „Díky.“

  „Hai Sesshoumaru - sama.“

  Inuyasha zrudne, ale nechá to být a s přehledem si vezme další rolku. Namočí ji do jiné omáčky a zadívá se do sesshoumarových očí. Mám nebo nemám? mu zahoří v očích.

  „A Jakene?“

  „Hai Sesshoumaru - sama.“

  „Ať se Rin pořádně nasnídá. A dnes mě nehledá. To je vše. Kdybych něco potřeboval, zavolám tě.“

  „Hai Sesshoumaru sama,“ řekne démon, ukloní se a couvá ke dveřím.  Sesshoumaru se usměje na bratra a kývne.

  Inuyasha vezme rolku a zopakuje to co před chvíli jen rty prodlévá delší dobu na hrudi. Pak Sesshoumaru obejme a zašeptá tichounce do ucha. „Stačí to?“ a trochu silněji kousne do lalůčku ucha. „Mám na tebe s tím jídlem šílenou chuť. Všechno s tebe sním,“ pokračuje a drží ho polonahý kolem krku.

Sesshoumaru se tiše zasměje. „Tak co ti brání, ototo?“

  „Máš pravdu.“ zavrčí Inuyasha a strčí do Sesshoumaru až spadne. „Nic úplně nic mi nebrání.“ Stáhne mu kimono a hladově se dívá na Sesshoumaru i jídlo. Uvažuje a pak se rozhodne. „Nejdřív rolky. Neboj něco ti nechám,“ slituje se a vezme tři a namočí do různých omáček.

  Sesshoumaru jen zaslechne, jak Jaken spěšně zasouvá dveře a pak dupot jeho nohou. Pak už vnímá jen bratra, který se zrovna chystá na pokusy, jen ho zajímalo, proč tu poslední rolku namočil zrovna do wasabi omáčky.

  Inuyasha obhlédne své dílo a pak vezme kuřátko a položí ho níž a přemýšlí co dá úplně dolu a pak se podívá po úhořích. Počká to. Olízné si rty

  „Jaken dost utíkal, že,“ nevinně prohodí a skloní se k první rolce. Pomalu ji a jazykem slíže omáčku, která se roztekla kolem bradavky. „Hhmm to je dobrota. Tak to bychom měli dělat častěji,“ řekne a jazykem ji olízne a vzeme mezi rty. Jemně ji zatahá. „Jakou asi má chuť ta druhá?“ zeptá se škádlivě a prstem směřuje k jeho rtům.

  Sesshoumarovi zacukají koutky a pak se jemně dotkne Inuasyhovi tváře. „No utíkal jako by mu za patami hořelo a Inu, ta omáčka je dost pikantní.“

  „Pikantní?“ nedůvěřivě pronese Inuyasha. Zadívá se do bratrových oči. Ne to je hloupost. Proč by dávali tak hrozné věci na talíř lordovi? Skloní hlavu a důkladně ji ochutná.

  „Aaaaaaa!“ vykřikne a dívá se co by kde bylo k hašení ohně, který má v hrdle.

  Sesshoumaru zvrátí hlavu a začne se smát až mu vytrysknou slzy. Pak se smiluje a podá Inuyashovi láhev s jemnou šťávou.

  „Na napij se Inu, bude to hned lepší,“ řekne a stále se pochechtává. Prostě z něj nemůže. Miluje ho.

  „Mohl... mohl jsi říct to,“ když vypije láhev a v očích má slzy. „Jak ti něco tak hrozného mohou dát? Možná tě chtěli otrávit. Ne to ne a nesměj se mi!“ a lehce ho bouchne pěstí do hrudníku. Zamračí se a otočí se nasupeně od něho. Jemu se nikdo nebude smát.

  „Ne nikdo mě nechtěl otrávit, ototo, touhle omáčkou vůbec ne.“ Sesshoumaru ho obejme. „Já ji mám jen rád, to je celé.“ Sesshoumaru mu lehce foukne do ucha. „A já tě upozornil, víš.“

  „Hhmm...“ odpoví nakvašeně ještě Inuyasha. „Jenže jsi se mně smál. Neznám ty tvoje manýry,“ řekne nadurděně, ale objetí a to jemné fouknutí do ucha je tak rozkošné a Inyuasha cítí jak taje.

  „Neznáš? Nepovídej? Třeba víš, že mám rád ryby, nesnáším žáby a kočky, rád se s tebou miluji ve vodě…hm, co bys chtěl ještě vědět, můj sladký ototo?“

  „Ach jo,“ povzdechne si Inuyasha otočí se. Je tak neodolatelný. Pak se mu zableskne v očích. „Myslím, že dokončím svoji snídaní a to bez té omáčky.“ Strčí ho a donutí Sesshoumaru si lehnout na tanami.

  Sesshoumaru si poslušně lehne a dívá se co bude dělat. Pak se dotkne jeho tváře a pohladí ji. „Ty, oto, já mám taky hlad, víš?“ usměje se Sesshoumaru, když vidí jak pečlivě vybírá různé kousky jídel.

Inuyasha se zarazí nad tím jak si lehl a pak se mu zablýskne v očích. Ne nedá mu tu omáčku, která je ohnivější než plalemny pekelných ohňů. Vezme kousek zeleniny smažené v těstíčku a nese si ji k rtům.

  „Tak si říkám, že potřebuji víc jídla než ty, ale potřebuješ sílu.“ Zvážní a podá mu ji ke rtům. Skloní se k němu a pozoruje Sesshoumarovy oči v kterých jsou hravé plamínky  a nejsou tak studené a chladné jako obyvklé. Nikdy neviděl v nich tenhle výraz a musí přiznat líbí se mu.

   Sesshoumaru si pomalu sousto vezme a pak políbí ty prsty. „Jez,“ usměje se.

 „Jím na co mám chuť a teď zrovna nemám chuť. Chci abys jedl ty. Mám na tebe chuť.“ Dotkne se prsty jeho rtů. Vypadají jinak po jeho polibcích. Ne tak přísně a neusmívá se tak ironicky. Vezme další kousek jídla ani neví co to je a položí mu na rty.
„Nejez!“ přikáže mu a nakloní se k němu. Cítí jídlo, ale pod tím jejich vůní milování a další pachy. Dotkne se rtů a sní kousek rolky s lososem. „Vynikající, lahodné?“ šeptá mu do rtů a hladí je svými.

  „Ano, velmi lahodné, ototo...“ zamručí Sesshoumaru a políbí svého polovičního bratra. „Ale ...Co když se tu objeví,..tvůj přítel mnich? Třeba hledající Sango? Hm?“ zeptá se tiše Sesshoumaru a zasměje se hrdelním smíchem.

  „Tak ho přepůlím. Nikdo sem nevejde, že ne. Víš...“ odtáhne se do něho. „ Já nevím jak bych to řekl ostatním. Já nevím co dělat.“ Lehne si na Sesshoumaru a přitiskne se k jeho teplému tělu. Nechce  se mu nic než jen poslouchat jeho srdce a jeho dech. Citi, že je vedle své lásky. Ví, že nezůstane u něho navždy. Ví to a je mu smutno, ale dokud... „Polib mně.“ Zaprosí a vstřebává každý Sesshoumarův rys do paměti. Nechce zapomenout.

  Sesshoumaru si přitáhne blíž jeho hlavu a políbi ho.

  „Inuyasho...“ zašeptá a pak mu jazykem lehce přejede přes rty. Chce  něco říct, ale najednou se ozve zaklepání.

   „Lorde...démoni, jsou jich tisíce!“ zavolá přes přepážku Jaken.

  Inyuasha vstane a rychle si začne upravovat oděv. V duchu kleje a jeho oči hoří pomstou. Jeho rty zvlní úšklebek. „Těším se až je zničím. Těším se až je do jednoho zabiji. Vyrušit mně! To jim nedovolíme, že, Sesshoumaru.“

   Sesshoumaru se beze spěchu oblékne a pak vyjde ven. „Jakene?“

  „Omlouvám se Sesshoumaru sama, ale...vypadá to na Naraka....“ Sesshoumaru jen přimhouří oči a pak pevněji sevře jílec svého meče.

  „Jdeme, Jakene. „

   „Naraku?“ udiveně vpadne Inuyasha. „Co ten tu dělá? Nebo...“ sevře meč a vyrazí za Jakenem a Sesshoumaru. Naraku. Jeho úhlavní nepřítel. Vidět jeho mrtvolu by ho potěšilo stejně jako být po boku Sesshoumaru natrvalo. Jenže to první je jistější než to druhé přání, a přece být se svým bratrem, by bylo to nejnádhernější co by se mohlo stát.  Chci, a sevře ještě víc meč.

   Naraku. Všechno pokazí a zkazí. Vždy přijde v nevhodnou chvílí. Nemohl počkat pár minut a mám hlad, neštastně si uvědomí.

  Je vzteklý jako lidožravý tygr, jako démon, kterému uteklo jídlo. Je vzteklý a začíná mít Naraka plné zuby. Zahlédne běžet sem Sango s bumerangem, vážně tvářícího Miroku a Kagome s připraveným lukem a šípy.

  „Co se děje Inuyasho?!“ volá z daleka.

  „Zřejmě Naraku!“ vykřikne zlobně.

  „Zřejmě,“ ušklíbne se Jaken. „Ne Jaken ho viděl! Je to on. A přišel vyzvat lorda Sesshoumaru na souboj!“ Vykřikne a pak běží dál za svým pánem.

  „Jakene!“

  „Hai!“

  „Chraň Rin!“

  „Hai, Sesshoumaru sama, ale...!“

  „Jakene!“

  „Hai!“

   Všichni se o sebe zarazí a čelist jim poklesne.

   „Sesshoumaru souboj?“ Neví co říct. „Budu tě hlídat. Budeme. Nevěřím mu ani co by se za nehet vešlo,“ sveřepě prohlási Inuyasha s Tessaigou v ruce.

  „Ano. Určitě má nějaký nekalý plán,“ přikývne Kagome.

  „Je to zbabělec,“ odfrkne si Sango.

  „Chceš to přijmout?“ tiše se ozve Inuyasha a nakloní se k němu.

   „Samozřejmě!“ odfrkne si Sesshoumaru. On je přeci lord. Nemůže uhnout! To nejde!

  Věděl, že to přijme jen co padlo slovo souboj. Naraku je záludný a neštítí se žádného podrazáctví, ale to ví i Sesshoumaru. Musí mu věřit, že zvládne to a on zatím bude hlídat to za čím Naraku skutečně přišel, protože ani on nevěří, že je tady náhodou.

   Sesshoumaru jde proti tomu černému zlověstnému mraku z něhož je cítit Narakova démonická aura a s klidem vyčkává. Ví že ten souboj může být past, ale...co by mu Naraku chtěl vzít? O Rin se stará Jaken a ostatní v paláci...a Inuyasha? Tohle přece Naraku nemůže vědět.

 „Naraku,“ řekne tiše a dívá se na okouzlujícího černovlasého démona, který sestoupil na zem a teď stojí proti němu.

  „Sesshoumaru, jsi okouzlující jako vždy.“ Pomalu se usměje.  „Chci tvoji moc a chci Shikon no Tama. Vím, že je tady. Nevím jak ses k němu dostal, ale chci ho, ale tvoje moc je tak sladká a opojná...“ Opodál se objeví Kanna se zrcadlem a usměvavá Kagura s vějířem a v květovaném kimonu. Usmívá se a v očích má přitom led a nenávist. Obě zrozené z Naraka.

   Inuyasha neklidně přechází sem a tam. Nevydržím to. Nevydržím to jak stojí tam proti němu sám. Vím čeho je ten zmetek schopen. Je naprosto bezcharakterní. Něco má v úmyslu, ale co?

   „Sango, kagome a Miroku. Hlídjete to. Nevěřím mu. Je tak slizký. Jen to obhlédnu ano.“

   „Jistě a dávej na sebe pozor.“ Kagome položí na jeho rukáv kimona ruku a Inyuasha vyrazí.

  „Zkrať to,“ zasyčí Sesshoumaru a vytasí Kusanagi. Nemá náladu na toho ....bezpáteřníka, který ani neví co je čest. I když, no dobře i u něj je pochybná, ale on ji má. Naraku ne! Ten mu sáhl i na Rin, a to se neodpouští! Sesshoumaru švihne mečem a ten zazvoní o jiný, který tasil Naraku. „Ty jsi se dal na šerm?“

   Naraku si odfrkne. „Ten tvůj mečík je prostě k ničemu. Dokážu tě porazit tvoji zbrani, Sesshoumaru. Jen se dívej!“ Odskočí dozadu a z meče vyletí ohnivá koule a smích, když Kagura ji popožene větrnými srpy. Kanna tiše zírá před sebe, mlčenlivá ve své bíle nevinnosti. „Nemáš na mně Sesshoumaru. S tímhle mečem nikdo na mně nemá, víš!“ Vybuchne opět v smích.

  „Cože meč?“ Inuyasha má co dělat, aby se udržel a nezasáhl do souboje, ale ví, že Sesshoumaru by se zlobil a tak se otočí od podívané. Nechce vidět jak to dopadne. Musí věřit, že bratr si s tím poradí. Je znalý umění boje a zná Naraka stejně dobře jako on.  A přesto se mu Tessaiga chvěje v rukou jak touží skočit Naraku po krku a tisknout mu ho dokud by nezemřel. Za vše co spáchal. Za všechny promarněné životy.

   Sesshoumaru ladně uskočí a vyhne se tomu náporu energie, která proletí kolem něj. Nelíbí se mu to, ale...ještě není nic ztraceno. Ušklíbne se.

  „To je vše co umíš, ty parvene? Pche!“ provokuje ho a čeká. Po očku sleduje Kaguru, čarodějku, která vždy stojí tam, kde se ji to hodí. Ale ne, ona se teď tváří netečně a Sesshoumaru ví, že pokud bude naděje, že Naraka porazí, mohla by mu i pomoci.

   Inuyasha se usměje. Dělal si starosti zbytečně. Sesshoumaru Naraka zvládne levou zadní. Ale proč je tady? Co chce? Vždyť ví, že nemusí vyhrát ani, když má kus Shikon no Tama. A je určitě už vycítil. Je si tím jistý. Takže co chce? Vyběhne tiše jako červený stín a obíhá hrad a okolí. Zastaví se na nádvoří hradu Nikde nic. Jenže přesto.. zastřihá ušima. Musí dát pozor. Usedne, v náručí schová Tessaigu a všemi smysly snaží se vypátrat co má Naraku za lubem.

  Ten zatím vypouští jednu ohnivou kouli za druhou. Začíná se rozčilovat jak marně se snaží toho démona zasáhnout. Chce jeho sílu, chce ho do sebe vstřebat. Nenávidí ho za jeho krásu za jeho moc. Nenávidi ty co jsou lepší než on a on je lepší. Kagura mu pomáhá a Kanna čeká na svoji příležitost. Někde uvnitř je i jeho bratr Inuyasha, kterého nenávidí nejvíc na celém světě. Vzal mu to co patřilo jen jemu. Krásnou kněžku Kikyo, kterou nakonec zabil svoji touhou.  

  „Bídák,“ zamumlá Naraku a vypustí další energii v podobě ohnivé kouli.

  Sesshoumaru uhne na poslední chvíli a najednou uslyší hlásek pro, který by udělal cokoliv.

 „Sesshoumaru sama! Sesshoumaru sama! Pomoc!" volá malá Rin, kterou právě táhne pryč ten malý kluk, co Narakovi slouží. Kagura se odpoutá od boje a na tom svém pírku se vznese za nimi. I Sesshoumaru s očima staženýma do štěrbin se za nimi rozletí. Už ho nezajímá Narak. Ten všivák má Rin! a to mu nedaruje! Nevidí, to že se Naraku napřehuje k další ráně. Najednou má před očima jen plačící Rin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

;´-(

(Mekare, 29. 11. 2010 12:13)

vsak este bude pokracovanie?? posim pekne..

Krása

(wiki, 11. 6. 2010 11:38)

Doufám, že se tahle krásná povídka opět rozjede. Seriál InuYasha taky letos konečně skončil happyendem, tak proč byste se do toho nepustili i vy tady? Prosím, prosím, smutně koukám...

Začínám věřit v zázraky...

(Psí Hvězda, 9. 9. 2009 22:05)

Během srpna jsem přišla o flešku. S mou vlastní prací, s mým soukromým obrázkovým a povídkovým archivem... Měla jsem na ní i povídky a obrázky, které autoři už stáhli z netu, a tato patřila mezi ně. Nedávno jsem litovala, že si tenhle příběh, byť i vinou okolností nedokončený, už nikdy nebudu moci přečíst. Dnes jsem se sem po hodně dlouhé době přišla podívat, a našla ji...
Děkuju Ti :-)!!

Návštěvy

(Amater, 27. 3. 2009 20:58)

plsssssssssssss
(Amalthea - 12. 07. 2008 00:37)
No tak, lidi, prestante mne takhle mucit. Pls, pls, pls, pokracko!!! Kdy bude dalsi dilecek????

HMmmmmmmmmm
(Kasandra - 19. 07. 2008 08:33)
Opravdu moc hezky, teda, tohle sem necekala. Takze to vi uz i Jaken... :> Dobry, dobry.... Tak ted uz jen jak se to vyklube... Nemohu se dockat, lidi, pohnete si s tym pokrackem!!!!

Hezkeeeeee
(mat - 20. 07. 2008 14:43)
moc krásné.Tak další díl prosííííííííííííííímmmmmmmmmm:-)

juuuuuuuuuuuuuuuj
(Alicia - 13. 08. 2008 14:00)
Lidiiiii, no tak prosim, hnede sebou!!! Ja uz se tak strasne nemohu dockat dalsihi dilu.... pllllllllls... dejde ho tu brzy...

super
(tess - 20. 08. 2008 22:21)
už sem to četla podruhý. hrozně se mi to líbí a chtěla bych vědět jak to pokračuje! prosííííím dejte sem pokra.čování

????????
(Amalthea - 17. 10. 2008 16:29)
Pokracko? No tak, pls, uz se nemohu dockat dalsiho dilecku.... Netrapte mne...

O_o
(Broskynka - 20. 10. 2008 21:24)
To je úplne krásny cyklus. Myslím ,že je to najkrajšia poviedka na inuyashu čo som zatiaľ čítala a možem povedať ,že neprehanam ani najmenej. Máte tu pekné aj jednorazovky na inuyashu ale toto sa mi najvyše ľubi. Som zvedavá ako to bude pokračovať ....*mozgové bunky pracujú naplno* ... Dúfam ,že pokračko bude čím skor ,pretože by som to veľmi rada dočítala a nechcem sa sonekonečna trápiť predstavami ako to bude ďalej ,ako sa poznám najmenej týždeň to nevihodím z hlavy. A aj potom ma to bude trápiť..... Takže jednozdačne je to jednotka s milionmi hviezdičiek....

Návštěvy

(Amater, 27. 3. 2009 20:56)

(^_^)
(Lirael - 21. 05. 2008 21:28)
moc krasny dil..doufam ze bude co nedrvive dalsi dil..=)))))))))))

Děkuju,
(Psí Hvězda - 22. 05. 2008 15:38)
děkuju, děkuju a ještě jednou... :)
Přečtu si až doma, až k tomu bude klid...

:-D !!!!!
(Saruyi - 23. 05. 2008 21:05)
Prima, prima a ješte jednou prima!!! Tohle je úplne úžasné! Strašne moc se mi líbi!!! Nemužu se dočkat pokračování... Kdy dáte další díleček?????

Please!!!
(Kairi - 26. 05. 2008 14:27)
Pls,pls.pls! Další díleček, honem! Nemohu se dočkat!!!

plsky
(lady kazekage - 27. 05. 2008 20:37)
kedy bude dalsi diel?

Prima
(Eleanor - 15. 06. 2008 14:02)
Supr, fakt moc hezký, jen se teď nemužu dočkat, jak to bude pokračovat. Kdy bude další dílek???

??????????????
(Lilium - 24. 06. 2008 20:26)
Tak co? Na co se čeka???? Kdy bude pokráčko????

Návštěvy

(Amater, 27. 3. 2009 20:53)

468x děkuji

= )
(Neli - 19. 05. 2008 23:58)
Tak sme se dočkali dalšího dílu! Snídaně byla pěkná =) Ale měla sem dojem, že Sess ztratil Tokijin v boji s kočkama, nebo ne? A pak mám pocit, že se mluvilo o nějakym třetím meči, ale nejsem si jistá. Už je to dlouho co sem to četla a možná sem pletu nějaký jiný příběh Inuyashi. No to je jedno, ono se to už nějak vyvrbí. Snad kladně! Je docela možný, že jak Sess chce zachránit Rin a Naraku na něj zaútočí, tak do rány skočí Inu aby ho zachránil. To už asi fantazíruju. No to se dozvíme. Doufám, že brzy!

*_*
(k-katti - 20. 05. 2008 08:07)
Aááá Inu a Sess... Tak dlouho jsem na ně čekalá a je to úžasné jako vždy... Tenhle příběh miluji nejvíce ze všech co tu máš, ale ono se to moc srovnávat nedá, protože píšeš všechno moc dobře xDDD
Jinak- teď to useknout, jo?! Áaaa nééé, já ci vědět co se stanéééé TT___TT Chudáček Sessi, doufám, že se mu nic nestane- opovaž se mu něco udělat- to si s tebou pak vyřídím >___<
Jinak- jéééé bylo moc hezký to jejich jídlo, ale mlátila jsem se smíchi u toho, jak InuYasha slízávál tu pálivou omáčku xDDD to bylo dobrý, jen škoda, že je nakonec Naraku od těch hrátek vyhnal, ale akce musí být, že?! xDDDD
Heh- doufám, že už nás nenecháte čekat tak dlouho a rychle něco zase přidáte, protože je to úžasné ^___

Neli
(Amater - 20. 05. 2008 09:10)
moc děkuji za upozornění na meč. Už jsem opravila tak jak to má být. Sess ho skutečně ztratil v boji s kočkama. Jenže jak jsme dlouho nepsali, zapomněla jsem a Vader taky. Tím ti děkuji a těší mně jak mám pozorné čtenáře. Arigatoo Neli.

...............
(teressa - 20. 05. 2008 10:29)
božíínku to bolo prenadherne....dufam ze uz coskoro dodate dalsi diel....a inuyasha so sessom spolu ostat musia!!!!!inak by som vam to neodpustila*vrrr*inak bezchybne napisane ako vzdy....boze este teraz slintam nad tymi dvoma............

Inu a Sesh se vrátili!!!
(Fussi-chan - 20. 05. 2008 16:49)
Te je prostě nádhera!!! Vážně! Skládám vám hlubokou poklonu ctěný Lorde a Ami... Tak nádherný díleček... Ale Naraku je prostě blb. Taky se musí objevit zrovna teď... A to co potom provedl Seshovi!!! Tohle mu neodpustim...
Chjo, zase v chuderce Fussince stav, kdy uz nadava i kreslenejm postavickam...
Já musím vědět jak to bude pokračovat!!! Nějak sis oblíbila otevřený konce XD Prvně Raven, ted Sesh... Chuuuu

Prima!!!
(Barbara - 20. 05. 2008 23:07)
Absolutne supr!!! Tohle je neskutočné, vážne. Moc, moc prima. Tak to se tedy nemužu dočkat pokračování!!!

Proste krásne!!!
(Ayami - 21. 05. 2008 16:45)
Neskutečé, fantastické, bomba!!! Fakt moc dobré. Moc se mi tenhle cyklus líbi, myslím, že patří medzi nejvydarenejší a vážne by mohol ješte dlouho pokračovat!!! Každá kapitola je úžasne přepracovaná a domyšlená, vážne se mi moc a moc líbi. Teším se na další pokračování...!!!